Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajdą Państwo oferty pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dział Spraw Pracowniczych UŁ.

specjalista ds.obronnych i obrony cywilnej

Uniwersytet Łódzki Uniwersytet Łódzki

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

Specjalistę ds. obronnych i obrony cywilnej

Wymagania:

1. obywatelstwo polskie;

2. wykształcenie wyższe;

3. odpowiednie poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez ABW albo SKW, a także przez były Urząd Ochrony Państwa lub byłe Wojskowe Służby Informacyjne;

4. zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych przeprowadzonym przez ABW albo SKW, a także przez byłe Wojskowe Służby Informacyjne.

Osoba spełniająca warunki do zatrudnienia na w/w stanowisku zostanie powołana

na Pełnomocnika Rektora ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy: kanclerzul@uni.lodz.pl w okresie 10 dni od dnia ukazania się ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ((Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 wraz ze zmianami)”.

Informacje

Data ogłoszenia: 9 września 2016 Termin nadsyłania ofert: 18 września 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Łódzki Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds.obronnych i obrony cywilnej Wymiar godzinowy: pełny etat