Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajdą Państwo oferty pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dział Spraw Pracowniczych UŁ.

samodzielny referent

(Nieaktualne od 01.02.2017) Dziekanat Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Dziekanat Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, sekcja studiów I stopnia w wymiarze pełnego etatu (etat zastępczy)

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- bardzo dobra znajomość standardowych pakietów biurowych (Microsoft Office, Open Office),

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- samodzielność,

- zdolność szybkiego uczenia się,

- komunikatywność,

- sumienność i obowiązkowość,

- doskonałą organizacja pracy.


dziekes@uni.lodz.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula dla kandydata do pracy

Informacje

Data ogłoszenia: 12 grudnia 2016 Termin nadsyłania ofert: 30 grudnia 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, (Nieaktualne od 01.02.2017) Dziekanat Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Miasto: Łódź Stanowisko: samodzielny referent Wymiar godzinowy: 1/1