• Godło RP
  • Logo UŁ

Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajdą Państwo oferty pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dział Spraw Pracowniczych UŁ.

Samodzielny referent ds.monitorowania karier zawodowych absolwentów

Akademickie Biuro Karier Zawodowych Administracja

Uniwersytet Łódzki ogłasza konkurs na stanowisko
Samodzielnego referenta ds. monitorowania karier zawodowych absolwentów
w Akademickim Biurze Karier Zawodowych UŁ
1/2 etatu
Wymagania:
-wykształcenie wyższe lub student studiów magisterskich (preferowane socjologiczne lub pokrewne),
-doświadczenie w przeprowadzaniu badań socjologicznych ilościowych i jakościowych,
-umiejętność tworzenia narzędzi badawczych, opracowania materiałów badawczych oraz tworzenia raportów.
-dobra znajomość praktyczna pakietu MS Office oraz SPSS,
-rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.
-dobra organizacja pracy własnej,
Dodatkowym atutem będzie:
-znajomość j. angielskiego,
Zakres obowiązków:
-przeprowadzenie badań monitorujących kariery zawodowe absolwentów UŁ za pomocą wypracowanych metod i narzędzi badawczych,
-pomoc

w organizowaniu wydarzeń Biura Karier (Akademia Kompetencji,

Uniwersyteckie Targi Pracy, Recruitment Day) oraz bieżąca obsługa

studentów i pracodawców,
Oferujemy:
-umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu,
-pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Sposób aplikacji:
Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny na adres: biurokarier@uni.lodz.pl

wpisując w temacie "Rekrutacja - socjolog". W aplikacji prosimy zawrzeć

klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o

ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, ze zm.)”
Termin przyjmowania zgłoszeń: 12.02.2016 r.
Zastrzegamy, że w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje

Data ogłoszenia: 29 stycznia 2016
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Akademickie Biuro Karier Zawodowych Miasto: Łódź Stanowisko: Samodzielny referent ds.monitorowania karier zawodowych absolwentów