Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajdą Państwo oferty pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dział Spraw Pracowniczych UŁ.

specjalista ds. zamówień publicznych

Dział Zakupów Administracja

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

specjalistę ds. zamówień publicznych

w Dziale Zakupów UŁ

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- dobra znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych;

- co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w stosowaniu przepisów prawa zamówień publicznych;

- znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy;

- samodzielność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, terminowość wykonywania zadań;

- mile widziana znajomość języka angielskiego;

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych zawierających:

- list motywacyjny;

- Curriculum Vitae;

- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

- kserokopie świadectw pracy;

- zdjęcie.

w okresie 10 dni od dnia ukazania się ogłoszenia w formie pisemnej na adres Dział Zakupów Uniwersytetu Łódzkiego,90-136 Łódź, ul. Narutowicza 68, pokój nr 8 lub w formie elektronicznej na adres bzp@uni.lodz.pl

W liście motywacyjnym prosimy o umieszczenie adnotacji: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r. poz. 922)”

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź na podstawie art. 6 ust.1 lit. c i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1).”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula dla kandydata do pracy

Informacje

Data ogłoszenia: 27 marca 2018 Termin nadsyłania ofert: 5 kwietnia 2018
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Zakupów Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. zamówień publicznych Wymiar godzinowy: pełen etat