Redakcja BIP

UTWORZONO2016-02-05 12:33, OSTATNIA MODYFIKACJA2019-08-07 10:07, Katarzyna Bojanowska

Wykaz Redaktorów BIP

Jednostka

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Moduł

Wydział Filologiczny

Katarzyna Pawłowska

pkasia@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filologiczny

Alicja Główczyńska

alicja.glowczynska@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Nauk o Wychowaniu

Joanna Cesarz

joanna.cesarz@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Prawa i Administracji

Hanna Swaczyna

hswaczyna@wpia.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Prawa i Administracji

Lidia Ścisło

lscislo@wpia.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Zarządzania

Aleksandra Lizińczyk

rekrutacja.wz@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Zarządzania

Małgorzata Krysiak

malgorzata.krysiak@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Zarządzania

Monika Mysiakowska

monika.mysiakowska@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Zarządzania

Renata Tyrpiał

renata.tyrpial@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Zarządzania

Rafał Woźniak

rafal.wozniak@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Justyna Dłubakowska

justyna.dlubakowska@uni.lod.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Monika Kikosicka

monika.kikosicka@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Aleksandra Sulwińska-Kuraś

aleksandra.kuras@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Kamila Dembowska

kamila.dembowska@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Matematyki i Informatyki

Katarzyna Zapotoczna

katarzyna.zapotoczna@wmii.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Fizyki

Justyna Fiwek-Wojtczak

justyna.fiwek@fis.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Chemii

Agnieszka Łaska-Jesionowska

agnieszka.laska@chemia.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Chemii

Magdalena Pietruszka

magdalena.pietruszka@chemia.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Robert Drożdżewicz

robert.drozdzewicz@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Hubert Michlewski

hubert.michlewski@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Katarzyna Pietrasiak

katarzyna.pietrasiak@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Bożena Walicka

bozena.walicka@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Michał Gruberski

michał.gruberski@biol.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Aneta Domańska

aneta.domanska@biol.uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Joanna Suliga

joanna.suliga@biol.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Inga Grzelak

inga.grzelak@biol.uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Dorota Wojda-Marciniak

dorota.marciniak@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Beata Stopka

beata.stopka@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Joanna Gołębiowska

joanna.golebiowska@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Małgorzata Chelińska

malgorzata.chelinska@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Monika Nyk

monika.nyk@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Edyta Węgrecka

edyta.wegrecka@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Agnieszka Bartczak

agnieszka.bartczak@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Jolanta Matczak

jolanta.matczak@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Dorota Dudek

dorota.dudek@uni.lodz.pl

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Wydział Nauk Geograficznych

Marcin Turczyn

marcin.turczyn@geo.uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Stopnie naukowe

Informacje o stopniach naukowych pojawią się po 1 października 2019 roku.

Filia w Tomaszowie Mazowieckim

Sebastian Stańczyk

sebastian.stanczyk@uni.lodz.pl

Studia -> Programy studiów

Dane pobierane ze stron wydziałowych Uczelni.

Biuro Rektora

Marta Kozik

marta.kozik@uni.lodz.pl

O Uniwersytecie -> Status prawny UŁ

O Uniwersytecie -> Kontakt UŁ

Akty prawne -> Dekret o utworzeniu UŁ

Akty prawne -> Statut UŁ

Akty prawne -> Strategia UŁ

Akty prawne -> Regulamin zarządzania prawami autorskimi w UŁ

Akty prawne -> Regulamin korzystania z infrastruktury badawczej w UŁ

Akty prawne -> Regulaminy studia

Szkoły doktorskie -> Najważniejsze akty

Stopnie naukowe -> Stopnie naukowe

Inne -> Kontrola zarządcza

Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów UŁ

Beata Łysoniewska

beata.lysoniewska@uni.lodz.pl

Studia -> Samorząd studencki

Inne -> Jakość kształcenia

Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów UŁ

Łukasz Kamiński

lukasz.kaminski@uni.lodz.pl

Studia -> Samorząd doktorancki

Szkoły doktorskie -> Uchwały KEN

Centrum Zarządzania Majątkiem / Kwestura

Jarosław Frankiewicz

jarek.frankiewicz@gmail.com

O uniwersytecie -> Majątek UŁ

Centrum Zarządzania Majątkiem / Kwestura

Katarzyna Urbaniak

katarzyna.urbaniak@uni.lodz.pl

O uniwersytecie -> Majątek UŁ

Centrum Zarządzania Majątkiem / Kwestura

Alicja Kurczewska-Lefik

alicja.kurczewskalefik@uni.lodz.pl

O uniwersytecie -> Majątek UŁ

Dział Spraw Pracowniczych

Anna Bogdańska

anna.bogdanska@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Natalia Ludwiczak

natalia.ludwiczak@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Aneta Antczak

aneta.antczak@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Małgorzata Błędowska

malgorzata.bledowska@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Magdalena Usielska

magdalena.usielska@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Aleksandra Kocik

aleksandra.kocik@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Anna Przygodzka

anna.przygodzka@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Marzena Świątek

marzena.swiatek@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Wiesława Janus

wieslawa.janus@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Anna Dobrowolska

anna.dobrowolska@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Spraw Pracowniczych

Agnieszka Jankiewicz

agnieszka.jankiewicz@uni.lodz.pl

Oferty pracy -> Archiwalne

Oferty pracy -> Aktualne

Dział Zakupów

Sebastian Rudziński

sebastian.rudzinski@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Ewa Kikowska

ewa.kikowska@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Dariusz Błędowski

dariusz.bledowski@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Lidia Wacławiak

lidia.waclawiak@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Andrzej Rogala

andrzej.rogala@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Andrzej Tazbir

andrzej.tazbir@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Katarzyna Kubsz

katarzyna.kubsz@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Marta Smużyńska

marta.smuzynska@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Dział Zakupów

Agnieszka Gałda-Stasiak

agnieszka.galda@uni.lodz.pl

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (od 10.10.2017)

Zamówienia publiczne –> Zamówienia publiczne (do 09.10.2017)

Inspektor Ochrony Danych

Katarzyna Mazur

iod@uni.lodz.pl

Aktualności

Inne -> Ochrona danych

Inspektor Ochrony Danych

Anna Peska

iod@uni.lodz.pl

Aktualności

Inne -> Ochrona danych

Centrum Promocji

Anna Rolczak

anna.rolczak@uni.lodz.pl

Inne -> instrukcja korzystania ze strony


Centrum Informatyki

Katarzyna Jurek

katarzyna.jurek@uni.lodz.pl

Inne -> redakcja BIP