STANOWISKO:  specjalista ds. legislacji

Godło narodowe

specjalista ds. legislacji

Utworzono: 19.07.2024, 00:00:00 Zmodyfikowano: 28.08.2024, 11:12:29

Miejsce pracy: Biuro Rektora Stanowisko: specjalista ds. legislacji Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 27.08.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 30.09.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

  • Opracowywanie treści wewnętrznych aktówprawnych;
  • Współpraca z Zespołem Radców Prawnych  UŁ;
  • Śledzenie zmian w przepisach prawa (dotyczącychuczelni wyższych);
  • Obsługa administracyjna rzeczników  dyscyplinarnych

Profil kandydata

Specjalista ds. legislacji - 1 etat

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe magisterskie na kierunkuprawo/administracja,
  • Doświadczenie zawodowe w opracowywaniu aktówlegislacyjnych (uczelni wyższej lub administracji publicznej);
  • Znajomość zasad techniki prawodawczej;
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwiewyższym i nauce;
  • Znajomość procedury administracyjnej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracywłasnej;

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny należy dostarczyć elektronicznie na adres: br@uni.lodz.pl (temat: specjalista ds. legislacji) w terminie do dnia 30 września 2024 roku.W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail. Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi kandydatami.
Adres e-mail: br@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Anna Bogdańska
Informację opublikował: Anna Bogdańska
Data wytworzenia: 19.07.2024 | 00:00:00
Data publikacji: 27.08.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 28.08.2024 | 11:12:29

Rejestr zmian

Brak wyników