STANOWISKO:  specjalista ds. transferu technologii i komercjalizacji

Godło narodowe

specjalista ds. transferu technologii i komercjalizacji

Utworzono: 19.07.2024, 11:23:36 Zmodyfikowano: 19.07.2024, 11:23:36

Miejsce pracy: Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego Stanowisko: specjalista ds. transferu technologii i komercjalizacji Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 19.07.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 15.09.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

1.     Współpraca z naukowcami w obszarze przestrzegania zasad ochrony własności intelektualnej wypracowanej na uczelni

2.     Procedowanie zgłoszeń własności intelektualnej oraz przygotowanie umów powiązanych z procesem komercjalizacji na uczelni

3.     Współpraca z innymi jednostkami UŁ w zakresie obsługi administracyjnej i finansowej oraz rozliczanie należnego wynagrodzenia

4.     Przygotowanie analiz potencjału komercjalizacyjnego rozwiązań tworzonych przez zespoły badawcze w Uniwersytecie Łódzkim we współpracy z brokerami innowacji

5.     Wstępna ocena wyników B+R na bazie stanu wiedzy

6.     Monitorowanie terminów opłat zgłoszeń polskich i międzynarodowych

7.     Aktualizacja repozytorium zgłoszeń oraz umów

8.     Bieżące wsparcie pracowników UŁ w realizacji przedsięwzięć o charakterze komercjalizacyjnym we współpracy z podmiotami zewnętrznymi

9.     Udział w spotkaniach w zakresie popularyzacji wiedzy z zakresu transferu technologii

  Co oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, doskonalenie kompetencji i umiejętności

· Przyjazną atmosferę w zespole

· Benefity pracownicze

Profil kandydata

Specjalista ds. Transferu Technologii i Komercjalizacji

Informacje:

Miejsce pracy: Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź ul. Matejki 34a

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Data ogłoszenia: 19.07.2024 od godziny 00

Termin składania: 15.09.2024

Wymagania

Profil kandydata:

Centrum Transferu Technologii zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. transferu technologii i komercjalizacji w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania:

1.     Znajomość kluczowych przepisów prawa regulujących proces komercjalizacji na uczelni ze szczególnym uwzględnieniem prawa własności przemysłowej

2.     Doświadczenie w obszarze transferu technologii i ochrony własności intelektualnej tworzonej na uczelni – mile widziane

3.     Znajomość podstawowych metod komercjalizacji wyników badań naukowych

4.     Nieszablonowość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy zespołowej

5.     Umiejętność planowania działań i myślenia analitycznego;

6.     Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: prawo i administracja

7.     Min. 1-roczny staż pracy;

8.     Otwartość na zdobywanie nowej specjalistycznej wiedzy

9.     Komunikatywność i umiejętność dzielenia się wiedzą

10. Znajomość zagadnień dotyczących źródeł finansowania badań oraz zasad zamówień publicznych;

11. Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego;

12. Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz otwartość na ciągłe aktualizowanie wiedzy;

13. Proaktywność w działaniu i otwartość na budowanie długofalowych relacji zawodowych

14. Gotowość do wykonywania swoich zadań stacjonarnie (siedziba CTT UŁ, ul. Matejki 34a, w Łodzi)

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową: ewa.nocun@uni.lodz.pl w terminie do 15.09.2024Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.
Adres e-mail: ewa.nocun@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Joanna Matyszewska
Informację opublikował: Joanna Matyszewska
Data wytworzenia: 19.07.2024 | 11:23:36
Data publikacji: 19.07.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 19.07.2024 | 11:23:36

Rejestr zmian

Brak wyników