STANOWISKO:  wykładowca

Godło narodowe

wykładowca

Utworzono: 12.07.2024, 00:00:00 Zmodyfikowano: 12.07.2024, 12:21:39

Miejsce pracy: Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu Stanowisko: wykładowca Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 15.07.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 30.08.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki

Miasto: Łódź

Stanowisko: wykładowca w grupie pracowników dydaktycznych na Wydziale Nauk o Wychowaniu w Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu w wymiarze pełnego etatu

Dziedzina nauki: nauki społeczne

Data ogłoszenia: 15.07.2024 r.

Termin składania ofert: 30.08.2024 r.

Link do strony uczelni: www.uni.lodz.pl

Dodatkowe informacje: zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć lub przesłać na adres:

Wydział Nauk o Wychowaniu UŁ

ul. Pomorska 46/48 pok. nr 7

91-408 Łódź

Słowa kluczowe: konkurs na stanowisko wykładowcy

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające wymogi określone w ustawie z 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 742 z późn. zm.) oraz zgodnie z obowiązującym Statutem Uniwersytetu Łódzkiego.

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

w obszarze obowiązków dydaktycznych:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach stosunku pracy w wymiarze rocznym, określonym przez Senat na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych, w tym prowadzenie zajęć dydaktycznych metodami i technikami kształcenia na odległość;

  • terminowe sporządzanie obowiązującej nauczycieli akademickich dokumentacji toku studiów;

  • udział w opracowywaniu oraz aktualizowaniu programów kształcenia i planów zajęć dydaktycznych;

  • przeprowadzanie egzaminów i zaliczeń, w tym egzaminów dyplomowych;

  • opieka nad pracami zaliczeniowymi i semestralnymi studentów;

  • prowadzenie i recenzowanie prac dyplomowych;

  • opracowywanie materiałów dydaktycznych do prowadzonych zajęć;

  • przeprowadzanie konsultacji ze studentami, w ustalonym wymiarze;

  • podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych w zakresie prowadzonych zajęć dydaktycznych;

  • dbałość o wysoką jakość kształcenia i zgodność pracy dydaktycznej z zasadami wewnętrznego systemu zapewniania jakości kształcenia;

  • wykonywanie innych powierzonych przez bezpośredniego przełożonego obowiązków dydaktycznych;

w obszarze obowiązków organizacyjnych:

  • praca w organach kolegialnych Uczelni oraz w wydziałowych, senackich i rektorskich komisjach;

  • praca w komisjach rekrutacyjnych i komisjach egzaminacyjnych w procesie rekrutacji na studia;

  • organizowanie akcji promocyjnych i prezentacyjnych na rzecz Uczelni oraz uczestnictwo w nich;

  • organizowanie konferencji, sympozjów, seminariów i innych form aktywności akademickiej;

  • pełnienie funkcji powierzonych przez przełożonych w tym opiekuna grupy studenckiej, opieka nad kołami naukowymi i obozami naukowymi, opieka nad praktykami zawodowymi studentów;

  • inna działalność organizacyjna służąca usprawnieniu funkcjonowania Uczelni, poprawie jakości kształcenia i badań naukowych;

  • inne powierzone przez bezpośredniego przełożonego obowiązki organizacyjne.

Osoba ubiegająca się o stanowisko wykładowcy powinna:

  1. posiadać tytuł magistra na kierunku studiów: wychowanie fizyczne i zdrowotne,
  2. wykazać się zainteresowaniami badawczymi z zakresu szeroko pojętej kultury fizycznej i zdrowotnej,
  3. wykazać wybitne osiągnięcia dydaktyczne i naukowe w trakcie studiów,
  4. wykazać się doświadczeniem w działalności dydaktycznej i społecznej w obszarze kultury fizycznej i zdrowotnej,
  5. znać współczesne techniki nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  6. biegle posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie,
  7. zobowiązać się do podjęcia zatrudnienia w Uniwersytecie Łódzkim jako podstawowym miejscu pracy i w pełnym wymiarze czasu pracy,

Osoby przystępujące do konkursu powinny złożyć następujące dokumenty:

- podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora Uniwersytetu Łódzkiego;

- kwestionariusz osobowy, (https://www.uni.lodz.pl/kariera)

- życiorys,

- potwierdzenie uzyskania stopnia magistra,

- wykaz dotychczasowych osiągnięć,

- oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 11.09.2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Koszty związane z przybyciem na posiedzenie Wydziałowej Komisji Konkursowej pokrywa zainteresowany.

Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.

Dyscyplina nauki

pedagogika

Słowa kluczowe

konkurs na stanowisko wykładowcy

Data rozstrzygnięcia konkursu

11.09.2024

Dane kontaktowe

Telefon: 42 665 57 22
Adres e-mail: wnow@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Joanna Wanatowicz
Informację opublikował: Joanna Wanatowicz
Data wytworzenia: 12.07.2024 | 00:00:00
Data publikacji: 15.07.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 12.07.2024 | 12:21:39

Rejestr zmian

Brak wyników